Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde sosyal medya, diğer medya mecraları kadar etkili kullanılması gereken bir alandır. Sosyal medya yönetimi ise, insanları hizmet/ürün satışı konusunda etkileme ihtimali en yüksek olan bu kanalın çeşitli etkiler karşısında vereceği tepkilerin profesyonellik içerisinde yönetilmesi anlamına gelmektedir. Yıllık hizmet/ürün stratejimize göre olağan bir yönetim anlayışını oluşturmak sosyal medya hesaplarının yönetilmesindeki temel nokta iken; kriz anlarında PR çalışması yapmak ve süreci kontrol etmek ise ikincil amaçtır.

Ankara Dijital Reklam Ajansları

Dijital Reklam Ajansları

1. ArtArda

Müşterilerin pazarlamak istediği ürün ya da hizmetler için yıllar sonucu elde edilmiş tecrübesini kullanan ArtArda dijital reklam ajansı, iletişim tasarımını kusursuz şekilde yaparak, firmanın ürün ya da hizmetini kar maksimizasyonu sağlayacak şekilde yapmasını sağlar. Tecrübeleri sonucu kitleler üzerinden elde ettiği doneleri tüm işlerine yansıtarak tek atışta en doğru seçimi yapmak ve bunu yaparken de yaratıcılığını kullanmak temel amacıdır.

Artık Google’dan iş bulabileceksiniz!

Yeni bir iş aramak, çoğu zaman sanılandan daha sancılı bir süreç olarak yüzbinlerce insanın kabusu haline gelmiş durumda. Aylar boyunca çeşitli iş ilanı sitelerine giren, bulduğu her boş pozisyona başvuran ve bunun karşılığında kibar bir “Teşekkürler, ilgilenmiyoruz” cevabı dahi alamayanların sayısı her geçen gün artıyor.

Google arama sonuçlarına otel rezervasyonlarını ekledi

Google, kullanıcılarına arama sonuçlarını sunduğu sayfalarda köklü yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Özellikle tatil için otel araması yapan kullanıcıların artık sıralama sayfası üzerinden otel rezervasyonu yapabiliyor oluşu, bu kapsamda uygulamaya geçirilen bir yenilik. Şimdiyse Google, ucuz fiyatlı uçak bileti bulmak isteyenlerin çok hoşuna gidecek bir yeniliği yayına aldı.

Yeni Nesil Dijital Ajans Tam Olarak Nedir?

Trendleri yaratan platformlardaki değişiklikleri ve kullanıcı hareketlerini yakından takip ederek günün gereklerine uygun çözüm sunan ve firmaları, kullanıcıya ulaşma konusunda başarılı bir noktaya taşıyan ajanslara yeni nesil dijital ajanslar diyebiliriz.

Dijital Pazarlama Tam Olarak Neyi İfade Eder?

Dijital Pazarlama

Klasik medya araçlarının ortaya çıkması aynı zamanda klasik pazarlama araçlarının da ortaya çıkmasını sağlamıştır. İnternet kullanımının aşırı artması bu alanın pazarlama alanı olarak görülmesine ve bu alana özel pazarlama yöntemlerinin ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Ortaya çıkan bu yöntemler ise dijital pazarlama yöntemleri olarak anılmaktadır.