SEO Fiyatları

2018 SEO Paket Fiyatlarımız yer almaktadır. Türkiye’nin en iyi referanslara sahip SEO ajanslarından biriyiz. Her web sitesi için özel olarak hazırlanacak SEO projesini global çapta ün yapmış SEO araçları yardımıyla hazırlayacağız. SEO ve web saldırıları ile mücadele ederek, web sitenizin organik görünürlüğünün artması için çalışacağız. KPI takibi ile yatırım getirinizi(ROI) ölçümleyecek, hangi kanaldan ne kadar trafik elde ettiğinizi görebileceksiniz. SEO paketlerimiz ve ücretleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
SEO Fiyatları

SEO Paketleri Fiyatları

Özellikler Başlangıç
2500 TL
Orta
5000 TL
Maks
8000 TL
Aylık SEO Raporu
Site İçi SEO
Link Analizi
Meta Optimizasyonu
PageSpeed Çalışmaları
Mobil SEO
Kullanıcı Deneyimi UX
Yerel SEO
DDOS Saldırı Engelleme
7/24 Erişim Takibi
Duplicate İçerik Analizi
Kırık Link Takibi
Görsel SEO
İçerik Desteği X
Yükselme Garantisi
Google Yönergelerini Uygulama
Anlık Algoritma Takibi X
Rakip Analizi X
SEM(Google AdWords Hesap Yönetimi) X
YouTube SEO X X
Mobil Uygulama SEO X X
Sosyal Medya Desteği X

SEO Paket Detayları

SEO çalışması paket fiyatlarımız 2500 – 8000 TL aralığındadır. Sitenize özel inşa edeceğimiz SEO projeniz online yada offline olarak hazırlanacaktır. Bu çalışmaların sonucunda amacımız tüm arama motorlarına uyumlu siteler elde etmektir. Tüm Kredi kartlarına taksit imkanı, tüm internet (Coin, Webmoney v.s) ve banka ödemeleri ile satın alabilirsiniz. Web siteniz ile Kendi sitemiz gibi özveri ile çalışacağız. SEO’da 11 yıllık deneyim ile geniş portföye sahibiz.
Arama motorlarına uyumlu web siteleri elde etmek önemlidir. Kaliteli bir SEO paketi ile bu mümkündür. Req tarafından yapılacak seo çalışmaları ile sitelerinizle kendi sitemiz gibi ilgileneceğiz.

SEO Raporu

Hizmetler bölümünde belirtilen tüm çalışmalar için karşılıklı belirlenen periyodlarda detaylı raporlama yapılacaktır. Bu raporların hem teknik ve hem de pazarlama ekipleri tarafından anlaşılabilir format ve terminolojide hazırlanması esastır. Yapılacak raporlamanın bürokratik yük getirmemesi ve verimliliğin arttırılmasına yönelik olması Müşteri ve bizler için önemlidir.

SEO Performansı Ölçümleme Hizmeti

Proje başlangıcında yapılacak çalışmalara istinaden karşılıklı belirlenecek KPI unsurları doğrultusunda performans ölçümlemeleri yapılarak durum raporları ve aksiyon planları sunulacaktır.
Belirlenecek olan performans kriterleri zaman içerisinde güncelleme gerektirebilir. Bu güncellemeler hedeflere planlanan zamandan önce ulaşılması veya hedeflerin zaman içerisinde önemini kaybetmesinden kaynaklanabilir.

SEO Fiyatları
3.5 (70.91%) 11 oy
Tarih: - 2 saat önce - SEOReq